Šetříme peníze – Cenově výhodné psí krmivo

Arden Grange je unikátní v tom, že při vytváření našich produktů jsme nejdříve vymysleli recept, a pak jsme stanovili cenu. Nestanovujeme první cenu, abychom pak vybrali ingredience, které by zapadali do vymezené hranice. Tím můžeme zaručit, že každá surovina, kterou jsme použili je superprémiové kvality a nabízí to nejlepší krmivo Vašemu pejskovi. Vyrábíme podle pevně stanovených receptů a nikdy nesnížíme kvalitu našich surovin kvůli cenám na trhu.

Může být proto překvapením, že naše výrobky jsou za velmi výhodnou cenu. Jako rodinný výrobní podnik ve Velké Británii, nepřenášíme drahé dovozní poplatky na naše zákazníky.

Výrobky Arden Grange jsou kaloricky vydatné, to znamená, že stačí menší krmné dávky, aby uspokojili potřeby Vašeho psa či kočky, což následně znamená, že strávíte méně času uklízením toho, co vyjde na druhé straně!

Je nemožné srovnávat cenu balení dvou různých výrobců, jelikož se doporučené dávkování může lišit. Aby toto šlo srovnávat, museli byste si vypracovat denní krmné dávky. Je také důležité vyhledávat jen kvalitní ingredience. Opravdu levné krmiva jsou levné proto, že se vyrábí z levných surovin. Takovéto krmiva obsahují v balení obiloviny, které snižují jejich stravitelnost.

U Arden Grange jsme se zavázali poskytovat jen ta nejlepší možná krmiva za dostupnou cenu